Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oddam książki w dobre ręce za darmo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oddam książki za darmo !

BookCrossing w Paranormalne.pl

Dołączona grafika

O co chodzi?

Akcja polega na tym, ze ja wysyłam do ochotnika książkę(na swój koszt), a ta osoba po jej przeczytaniu wpisuje się w tym temacie. Odbiorca może zrobić z lektura co chce (zrobić notatki, podpisać się na okładce itp.). Jednak jest jeden warunek! Osoba po jej przeczytaniu musi odesłać ją komuś innemu(również za darmo) i przekazać mu te same zasady, czyli polecić, aby następna osoba wpisała się w tym temacie. Dzięki temu, mogę przesledzic los książki. Wygląda to jak maraton ze sztafeta, tyle ze pałeczka to książka.



Pierwsza książka:


Dołączona grafika


:arrow: Marina Popowicz - "Moje spotkanie z UFO"





#2

jurmun.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o to wez mi to wyslij na mejla

#3

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

o to wez mi to wyslij na mejla


Akcja polega na wysyłaniu ksiazek przecz pocztę. Jeśli będzie mała aktywnosc w tym temacie proszę moda o zamkniecie. Chciałbym, aby to inni forumowicze rowniez brali udział w tym (wysyłali swoje ksiazki).

P.S. Mysle, ze lepszym miejscem na ten temat byłaby biblioteka... ;)



#4

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobry pomysł :) Jak znajdzie się jakaś książka która mnie zainteresuje to chętnie wezmę udział :)



#5

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

northcore nawet dobry pomysł, możesz napisać jakie masz jeszcze książki ? bawilem sie już w cos podobnego na stronie podaj.net

#6

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomysł dobry, osoby które dotychczas nie mogły przeczytać danej ksiąźki w wersji papierowej będą miały tę możliwość.

Jako następną pozycję proponuję:
Jan van Helsing "Ręce precz od tej książki"



#7 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Wchodzę w to :D Od razu zaznaczam, że chętnie przeczytam Helsing'a :)

#8

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

northcore nawet dobry pomysł, możesz napisać jakie masz jeszcze książki ? bawilem sie już w cos podobnego na stronie podaj.net

Sory, ale nie moge ;) Najpierw niech pojdzie w swiat ta ksiazka, jak dojdzie załóżmy do 5-tej osoby - będą nastepne. Akcja nie polega na tym, że jedynym ofiarodawcom jestem tylko ja, ale Wy również. ;)



#9 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

To ja mam propozycję - zacznijmy ode mnie. Czyli +..... wyśle do mnie książkę, a ja następnej osobie. Pasuje? :)

#10

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tytuł: Kompania Spadochronowa

link do książki: [url=http://www.mentis.pl/15662-kompania-spadochronowa]TU[/ur]

Są to wspomnienia z frontu. Warta przeczytania. Wiele mówi się o żołnierzach, jako mordercach, ale mało kto zna te realia. Książka pozwala je sobie przybliżyć.


NorthC0re jeżeli jeteś nią zainteresowany z chęcią się " wymienię ".



/// PS książka u dziadka, miejmy nadzieję, że nie została użyta jako opał.

#11

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To ja mam propozycję - zacznijmy ode mnie. Czyli +..... wyśle do mnie książkę, a ja następnej osobie. Pasuje?


Dobry pomysł. Jesli ktos chcialby abym wyslal mu podana przeze mnie książke prosze podać mi na PW adres zamieszkania, ja nastepnie napisze posta w tym temacie kto jest kolejnym posiadaczem lektury. ;)



#12

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tytuł: Kompania Spadochronowa

link do książki: TU[/ur]

Są to wspomnienia z frontu. Warta przeczytania. Wiele mówi się o żołnierzach, jako mordercach, ale mało kto zna te realia. Książka pozwala je sobie przybliżyć.


NorthC0re jeżeli jeteś nią zainteresowany z chęcią się " wymienię ".



/// PS książka u dziadka, miejmy nadzieję, że nie została użyta jako opał.

biere toto! ;) Raz dwa przeczytam i odsyłam ;)


Od siebie mogę zaproponować książkę Bartosza Rdułtowskiego "Podziemne tajemnice Gór Sowich, część I" [url="http://www.odk.pl/podziemne-tajemnice-gor-sowich-czesc-pierwsza,4600.html"]http://www.odk.pl/podziemne-tajemnice-gor-...rwsza,4600.html



#13

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba, powinniśmy ustalić wspólnie pewne zasady:

1. Czy mają to być książki tylko o tematyce zjawisk paranormalnych lub też forumowych działów, czy może poprostu książki z różnych gatunków?

Specyfik akcja polega na czytaniu jednej książki w obiegu, nie na wymianie. Przeczytana przez Ciebie książka musi trafić do następnej osoby.



#14

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sim akcja polega na czytaniu jednej książki w obiegu, nie na wymianie. Przeczytana przez Ciebie książka musi trafić do następnej osoby.

czytaj ze zrozumieniem ;) po 'odsyłam' jest w domyśle 'następnej osobie' ;) Natomiast ja od siebie mogę podaną książkę 'wprowadzić do obiegu'



#15

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiec mamy o to i pierwsze osoby. Specyfik wysylasz ksiazke pt. "Kompania Spadochronowa" Simowi. Specyfik rowniez pierwszy zglosil sie do mnie na PW po ksiazke "Moje spotkanie z UFO". Oczekuj listonosza w najblizszych dniach przyjacielu ;) W poczekalni jest ksiazka "Podziemne tajemnice Gór Sowich, część I", ktora proponuje Sim. Zglaszac sie :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych