Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W tym miejscu można komentować przebieg debaty:
11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ?


Dołączona grafika



  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem owa debata mogłaby być rozbita na poszczególne aspekty (części - mini debaty) czyli : Nr 1. WTC 1, 2 i 7 Nr 2. Pentagon 3. Pennsylvania (Shanksville) 4. Inne aspekty...

Wtedy to wszystko miałoby ręce i nogi...

No chyba, że debatujący umówią się na jakąś kolejność... żeby nie było "skoków" od WTC przez Pentagon, na locie nr. 93 kończąc... i znów powrót... ;)
  • 0



#3

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sadze ze osoby debatujace wiedzac ze kazda z nich ma 5 wpisow rozdziela swoje wypowiedzi tak ze w kazdym z wpisow bedzie powiedziane o czym innym... tak ze calosc bedzie miala rece i nogi :)
  • 0

#4

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogę zagwarantować, że strona "oficjalna" zajmie się każdym zagadnieniem związanym z 9/11, czyli zarówno pentagon, wieże WTC oraz WTC 7 a także katastrofa lotu 93 zostanie omówiona.
  • 0



#5

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak samo ja moge zagwarantowac ze strona za spiskiem omowi wszystkie aspekty by nie pozostawic zadnych watpliwosci co do prawdy :)
  • 0

#6

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogę zagwarantować, że strona "oficjalna" zajmie się każdym zagadnieniem związanym z 9/11, czyli zarówno pentagon, wieże WTC oraz WTC 7 a także katastrofa lotu 93 zostanie omówiona.

Potwierdzam.
Aquila i ja postaramy się odnieść do wszystkiego, co istotne w kwestii wydarzeń 9/11. :)
  • 0



#7

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy za komentowanie uznawane jest tylko wyrazanie swojej opinii o debacie i jej przebiegu, czy mozna tez w tym topicu cytowac i odnosic sie do argumentow ktorejs ze stron? Wole o to zapytac, zeby potem sie ktos nie obrazil ze na boku sobie tu cos robie (bo zamierzam, o ile to bedzie dozwolone).
  • 0

#8

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do tej pory nikt nie karał za komentowanie wypowiedzi debatujących.
  • 0



#9

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy za komentowanie uznawane jest tylko wyrazanie swojej opinii o debacie i jej przebiegu, czy mozna tez w tym topicu cytowac i odnosic sie do argumentow ktorejs ze stron?



Mozna jedno i drugie, byle tylko nie bylo klotni i obrazania sie nawzajem.
  • 0

#10

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sadze ze cytowanie i odnoszenie sie do poszczegolnych argumentow bedzie troche niedobre poniewaz powstanie zaraz tutaj druga debata....
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sadze ze cytowanie i odnoszenie sie do poszczegolnych argumentow bedzie troche niedobre poniewaz powstanie zaraz tutaj druga debata....


Chyba nie będzie w tym nic złego jeśli tutaj będziemy komentować dane z debaty. Każdy będzie mógł skomentować poszczególne argumenty, które pojawią się podczas wymiany poglądów. Ja tylko apelowałbym aby tutaj skupić się na tym co przedstawią nam osoby debatujące w swoich postach (w debacie). Jeśli ktoś chciałbym wyrażać swoją opinię, przedstawiać swoje dokładne analizy (niekoniecznie na temat wypowiedzi jakie pozostawili po sobie debatujący) to lepiej robić to w stosownym temacie w dziale 9/11, ponieważ tutaj w gąszczu komentarzy pewne tezy mogą zaginąć... ;)

Komentujmy poszczególne "zagrania" poszczególnych uczestników debaty i będzie wszystko dobrze ;)
  • 0



#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapowiada się jedna z ciekawszych debat, a że nie mam jeszcze wyrobionego zdania w kwestii 9/11 trzymam kciuki za obie strony :)
  • 0



#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaczynamy. Sedziami debaty zostali:

-Przemo
-Żbikuś
-Marcin Lachowicz
  • 0

#14

LaM.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy Czekamy :brawo:
  • 0

#15

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pytanie w kwestii formalnej. Czy, i jak, można tu wklepać video np z youtube?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych